Ziemia kłodzka, mało znane miejsca – ebook przewodnik po regionie [SZLAKI, WSKAZÓWKI, MAPY]

Dolny Śląsk kryje w sobie wiele niezwykłych miejsc i do takich z pewnością zalicza się ziemia kłodzka z przepięknymi Górami Stołowymi, licznymi uzdrowiskami lub zachwycającym Kłodzkiem. Te miejsca są popularnymi kierunkami turystów z Dolnego Śląska jak i całej Polski, jednak wciąż na ziemi kłodzkiej skrywa się wiele perełek, które w znacznym stopniu pozostają „niezadeptane”. I właśnie o 20 takich atrakcjach opowiadamy w swoim ebooku „Ziemia kłodzka – mało znane miejsca”. Od kilku lat podróżujemy po Dolnym Śląsku i bardzo często jeździmy na ziemię kłodzką, ponieważ właśnie tam mamy swoją rodzinę. Dzięki temu zwiedziliśmy wiele miejsc, które rzadko były opisywane w przewodnikach turystycznych. Postanowiliśmy więc zebrać to wszystko w jedno miejsce i opublikować to jako nasz pierwszy, własny ebook.

Ebook "Ziemia Kłodzka mało znane miejsca"

Co znajdziecie w ebooku o ziemi kłodzkiej?

W naszym ebooku zawarliśmy 20  mało znanych miejsc na ziemi kłodzkiej opisanych łącznie na 127 stronach. Na początku pisania myśleliśmy, że wyjdzie z tego max. 60-80 stron, jednak ciekawostki, legendy, opisy szlaków oraz praktyczne porady wymagały więcej miejsca niż nam się wydawało. Każdy ze szlaków posiada także mapę trasy, wraz z odnośnikiem do mapy online oraz „przydatna notka„, będącym swoistą kapsułką wiedzy na temat tego miejsca gotowego do wydruku.

Dlaczego ziemia kłodzka? Ten obszar Dolnego Śląska jest bardzo bliski naszemu sercu i często podróżujemy w jego obrębie. Po zwiedzeniu głównych atrakcji regionu tj. Szczeliniec Wielki, Błędnych Skał, Śnieżnika i Kłodzka pojawia się naturalne pytanie – Co dalej? Na szczęście atrakcji tutaj nie brakuje i wiele z nich znajduje się w mało uczęszczanych miejscach, dzięki czemu można w samotności poznawać bardziej

Darmowy rozdział ebooka o ziemi kłodzkiej

Nie wiecie się czego się spodziewać? O nic się nie martwcie poniżej zamieszczamy darmowy, jeden rozdział z naszego ebooka, byś przed zakupem można było zobaczyć czego się spodziewać i nie kupować przysłowiowego „Kota w worku”. Opisujemy w nim szlak na  Pańską Górę. Wszystkie następne trasy są wykonane w takim samym szablonie.  Mamy nadzieję, że nasza pozycja będzie dla Was ciekawa i nie wykluczamy, że jeszcze napiszemy jakiś ebook promujący kolejny obszar województwa dolnośląskiego.

Wyświetlanie jednego wyniku