Dolny Śląsk

Obydwoje pochodzimy z Dolnego Śląska, dlatego jest to województwo bardzo nam bliskie. Staramy się poznać je jak najlepiej, aby także Ciebie zachęcić do jego zwiedzania. Możesz tutaj znaleźć zarówno piękne szlaki górskie, wiele podziemnych atrakcji, niesamowite zamki, ciekawe muzea, jak i innych wartych odwiedzenia miejsc.

Na mapie znajdziesz wszystkie atrakcje Dolnego Śląska o jakich do tej pory pisaliśmy.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie posty o Dolnym Śląsku, to wystarczy kliknąć tutaj.  Dodatkowo poniżej przedstawiamy tematyczne propozycje zwiedzania.


Podziemia Dolnego Śląska

Dolny Śląsk Zwiedzanie

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu „zNAJ Dolny Śląsk„, który został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Projekt zakłada zrealizowanie cyklu artykułów o atrakcjach województwa zasługujących na poszczycenie się kategorią Naj- w skali Polski. Czy wiecie gdzie na przykład znajduje się najwyższy rynek miejski w Polsce? Gdzie spisano pierwsze zdanie po Polsku? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy Wam podczas realizacji projektu „zNAJ Dolny Śląsk„! Dodatkowo przeprowadziliśmy konkurs plastyczny dla najmłodszych Dolnoślązaków i zapytaliśmy ich jakie atrakcje oni znają i uważają za najlepsze? Zobaczcie wyniki!